Rozpoczynasz naukę gry na gitarze? Za Tobą już kilka prostych piosenek, a może uczysz się muzyki klasycznej? Każdy wybór jest dobry. Przecież gitara to taki pięknie brzmiący instrument. Wspomoże każdego podczas występów solowych, grupowych. Często instrument ten wykorzystywany jest przez schole, oazy przy kościele. Młodzi ludzie świetnie sobie radzą, widać bijącą radość z wykonywanych utworów, ze wspólnego śpiewu. Jak co roku przychodzi okres Świąt Bożego Narodzenia. Czekamy na niego z utęsknieniem.

 

W głowie pojawia się myśl, co z kolędami. Jak je wykonać? Jak wykorzystać gitarę. Tutaj z pomocą przychodzi internet, śpiewniki, książki. Kolędy chwyty można znaleźć w wielu dostępnych źródłach, wystarczy tylko kilka chwil i dobre chęci.
Każdy sobie poradzi z prostymi melodiami, a jak chwytają za serce. Wspaniały czas dla rodziny, możliwość wspólnego pośpiewania, starych, lecz ciągle na czasie utworach. Starsi, młodzi ludzie, a także i dzieci zapewne każdy zna chociażby pierwsze zwrotki kolęd. Pośpiewajmy, spędźmy kilka chil wspólnie z rodziną, obecnie, gdy żyjemy w czasach pełnych pośpiechu.