Nie trzeba nikogo przekonywać, że język angielski jest dziś niezbędny – w pracy, szkole, a nawet w codziennym życiu. Znajomość języka angielskiego otwiera przecież wiele nowych możliwości. Często okazuje się jednak, że podstawowy poziom tej znajomości jest niewystarczający. Czy warto podnosić kompetencje językowe? Gdzie znaleźć wartościowe kursy w Bielsku Białej? Podpowiadamy w naszym artykule.

Język angielski – Bielsko Biała

Jeśli chodzi o język angielski bielsko Biała ma do zaoferowania wysokiej jakości usługi edukacyjne w tym zakresie – zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dla dorosłych. Elastyczny plan pozwala wkomponować zajęcia w swój harmonogram dnia. Trzeba bowiem pamiętać, że tylko systematyczna i regularna nauka angielskiego przynosi spodziewane efekty.

Kursanci mają jednak do dyspozycji nowoczesne narzędzia, które w tym pomagają: dostęp do platformy internetowej oraz do aplikacji. Zajęcia językowe są natomiast bardzo urozmaicone – kursanci używają technologii i aplikacji, a nawet VR.

Warto wspomnieć o tym, jak istotną kwestią są kameralne (maksymalnie kilkuosobowe) grupy – pozwala to na nieograniczony kontakt z lektorem podczas zajęć i daj możliwość bieżącego wyjaśniania nurtujących tematów.

Co istotne – szkoła języków obcych oferuje również możliwość udziału w zajęciach on-line. W czasach, gdy może nas zaskoczyć kwarantanna czy izolacja jest to niezwykle korzystna opcja – nie tracimy czasu przez chorobę czy też inne niezależne od nas czynniki.

Na jaki kurs języka angielskiego się zdecydować?

W szkole językowej istnieje możliwość indywidualnego dopasowania kursu.

  • Standard For You – kurs w kilkuosobowych grupach.
  • Konwersacje For You – kurs oparty o prezentacje TED Talks i książki z NATIONAL GEOGRAPHIC LEARNING. Świetna opcja dla osób, które chcą zacząć swobodnie mówić w języku angielskim.
  • Biznes For You – kurs rekomendowany dla wszystkich, którzy chcą podnieść swoje kompetencje w zakresie biznesowego języka obcego.
  • For You VIP – są to zajęcia dla osób, które cenią sobie indywidualne spotkania z lektorem lub native speakerem (stacjonarnie lub online).

Szkoła językowa oferuje także możliwość odbycia kursu weekendowego. Jak zatem widać – możliwości jest naprawdę wiele. Trzeba kierować się swoimi potrzebami i preferencjami.

Nauka języka angielskiego – kursy językowe sposobem na podniesienie kompetencji

Znajomość każdego języka trzeba nieustannie szlifować. Wbrew obiegowej opinii – nie da się skutecznie podnieść swoich kompetencji jedynie poprzez oglądanie seriali czy słuchanie anglojęzycznych piosenek. Takie mainstreamowe teksty również mogą zawierać błędy. Dlatego też najlepiej skorzystać z profesjonalnych kursów językowych. Tylko w ramach takich zajęć nauczymy się funkcjonalnych zwrotów, udoskonalimy umiejętność konwersacji czy wzbogacimy znajomość języka o słownictwo biznesowe. Ponadto udział w kursie pozwala uzyskać certyfikat.